Iceboard

To niezwykle ciekawa odmiana windsurfingu. W Icebordzie deska posiada trzy lub cztery płozy z których przednia jest z reguły nieruchoma, choć czasem zdarza się również skrętna. To, co różni od typowego windsurfingu, to stosowane kremy na twarz, które powinny chronić przed ... odmrożeniami. Upadki zdarzają się być bardzo twarde, jak to na lodzie. Trudno jest porównywać do bojerów, bo to raczej inny sport.

Dodaj opinię

Popularnie nazywany zimową/lodową odmianą windsurfingu. Deska posiada 3 bądź 4 płozy. Są modele z ruchomymi elementami ślizgowymi, są też takie ustawione “na sztywno”. Są iceboardy szerokie, są też zdecydowanie węższe. Wybór zależy od indywidualnych preferencji. Przed wypuszczeniem się z żaglem na lód, lepiej zabezpieczyć się przed mrozem i twardymi upadkami.

Iceboard adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Iceboard, zobacz gdzie w Rewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Iceboard.
  • 81-198 Rewa
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Iceboard opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij