Pływalnia CS w Kosakowie

Kompleks basenowy, wybudowany w ramach stworzenia Centrum Sportowego Kosakowo. Składa się z dwóch wyraźnie odmiennych części - sportowej i rekreacyjno-relaksacyjnej. Nie ma może tak wielu atrakcji jak aquaparki w dużych miastach - za to pozostaje niezłą alternatywą do kąpieli w nie zawsze ciepłym Bałtyku.

Basen sportowy spełnia wszelkie warunki do tego, by przeprowadzać na nim poważne zawody - oczywiście lokalnej rangi bądź dla amatorów. 25 metrów długości, 16 m szerokości, 6 oddzielonych od siebie torów (czyli nieco powyżej 2,5 m na każdy), głębokość wzrastająca z 1,3 m do poziomu 1,8 m. Temperatura wody z reguły utrzymywana jest w granicach 25-28℃, a elektroniczny system jej uzdatniania gwarantuje stosowny poziom czystości.

Tutejsza niecka rekreacyjna mogłaby nosić miano brodzika relaksującego - 58 cm głębokości to dla niektórych za mało, by swobodnie się rozsiąść w basenie. Za właściwe potraktowanie ciała odpowiadają dysze i kaskady do hydromasażu oraz gejzer.

Na pływalni w Kosakowie organizowane są zajęcia, m.in. z nauki pływania czy nurkowania. Nad bezpieczeństwem kąpiących się gości zawsze czuwa przynajmniej 2 wykwalifikowanych ratowników. Z myślą o najmłodszych, oczekujących na wejście lub nie mających ochoty pływać, przygotowano dziecięcy kącik zabaw. Cały obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dodaj opinię

Bilety wstępu na 3 kwadranse (w wodzie):

 • normalne - 15 zł
 • ulgowe - 13 zł
 • rodzinne-weekendowe - 2+2 po 40 zł, 2+3 po 50 zł, 2+4 po 60 zł
 • karnety na 10 wejść, ważne przez 2 miesiące - ulgowe 120 zł, normalne 130 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Basenowa część Centrum Sportowego Kosakowo, składająca się z części sportowej i rekreacyjnej. Niecka dla pływaków ma wymiary 25×16 metrów i głębokość 1,3-1,8 m - w sam by przeprowadzać zawody lub zorganizować kursy pływackie bądź nurkowe. Basen rekreacyjny posiada kilka urządzeń do hydromasażu, jednak głębokością - 58 cm - przypomina dziecięcy brodzik.

Pływalnia CS w Kosakowie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pływalnia CS w Kosakowie, zobacz gdzie w Rewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pływalnia CS w Kosakowie.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Pływalnia CS w Kosakowie. Redakcja serwisu www.rewa.biz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 13 zł
  Pływalnia CS w Kosakowie cena biletu ulgowego: 13 zł
 • 15 zł
  Pływalnia CS w Kosakowie cena biletu normalnego: 15 zł
 • 40-60 zł
  Pływalnia CS w Kosakowie cena biletu rodzinnego: 40-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pływalnia CS w Kosakowie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij