Speed

Speed to jedna z najmłodszych i najbardziej widowiskowych odmian windsurfingu. Jednocześnie jest to jedna z najmniej bezpiecznych odmian tego sportu. Pływa się na małych deskach i z dużym żaglem oraz większą prędkością osiągającą czasem ponad 60 km/godz. W Polsce jedynym miejscem na treningi i zawody są właśnie okolice Rewy i Zatoka Pucka.

Dodaj opinię

Warunki naturalne na wodach Morza Bałtyckiego w okolicach Rewy i Beki, wyjątkowo sprzyjają praktykowaniu speedu - widowiskowej, zdecydowanie szybszej i niebezpieczniejszej wersji windsurfingu. Różnice wynikają głównie ze stosowania innego sprzętu. Dedykowane tej konkurencji deski są mniejsze, a żagle z kolei większe, co pozwala rozwinąć prędkość powyżej 60km/h.

Speed adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Speed, zobacz gdzie w Rewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Speed.
  • 81-198 Rewa
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Speed opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij