Stajnia Za Stawem

Kameralny ośrodek jazdy konnej, oferujący całych wachlarz możliwości przyjemnego spędzenia czasu w siodle - od nauki podstaw aż po wielodniowe rajdy po Pomorzu. Dębogórze, w którym działa stadnina, leży na skraju gęstego lasu, a jednocześnie całkiem blisko (~ 5 kilometrów) od morskiego brzegu. Dla turystów wypoczywających w Rewie bądź w trójmiejskiej Gdyni, to bardzo dogodna lokalizacja na wakacje w siodle.

W stajni “Za Stawem” za zwyczaj na stałe mieszka ok. 10-12 koni - ogierów, klaczy, wałachów i źrebaków. Plus kilka koni innych właścicieli, którzy zostawili swoje zwierzęta na przechowanie lub do ujeżdżenia. Słowem - do wyboru, do koloru.

Początkujący jeźdźcy powinni wybrać oprowadzanie na lonży, ewentualnie jazdę po maneżu połączoną ze wskazówkami instruktorów. Bardziej zaawansowani swobodnie mogą poskakać po parkurze lub zorganizować wypad w teren. Jak zauważają gospodarze ośrodka, wyjątkowo urokliwego - lasy pełne zwierzyny lub malownicze klify i piaski nadmorskich brzegów. Dla wyjątkowo wytrwałych pasjonatów hipiki: kilkudniowe wycieczki (np. do Chłapowa bądź Żelistrzewa).

Kto w żaden sposób nie czuje się pewnie i dobrze w siodle, może wybrać zimowy kulig lub przejażdżkę bryczką.

Dodaj opinię
  • 20 minut lonżowania - 20 zł
  • 60 minut jazdy na maneżu bądź w terenie - 30 zł
  • pozostałe typy jazd i zajęć - cena ustalana indywidualnie
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Skromnie prezentujący się ośrodek jeździectwa, dysponujący jednak pełnym właściwie zakresem propozycji. Obejmują one m.in. naukę podstaw jazdy konnej, oprowadzanie na lonży, samodzielne próby na ogrodzonym maneżu, skoki przez przeszkody na parkurze i wyprawy po Pomorzu - od kilkugodzinnych wycieczek aż po wielodniowe rajdy, np. do Chłapowa czy Żelistrzewa.

Stajnia Za Stawem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Za Stawem, zobacz gdzie w Rewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Za Stawem.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia Za Stawem. Redakcja serwisu www.rewa.biz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20 zł
    Stajnia Za Stawem cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Za Stawem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij