Stajnia Zamkowa w Rzucewie

Jak sama nazwa wskazuje - ośrodek jeździecki na terenie zespołu parkowo-pałacowego “Jan III Sobieski”, założonego jednak w połowie XIX stulecia przez rodzinę von Below w Rzucewie. Kameralna, malowniczo położona stajnia, w której poza wszelkiego typu zajęciami sportowo-szkoleniowymi, organizowane są także okolicznościowe imprezy.

Ciekawe możliwości czekają na dzieci, początkujących oraz doświadczonych już amatorów hippiki i koni. W zamkowej stajni na stałe przebywa zwykle ok. 6-8 klaczy, kucyków i wałachów. Za dobór konia odpowiedniego pod preferencje, temperament i umiejętności jeźdźca oraz rodzaj zadania dla zwierzęcia, odpowiada profesjonalna i zaangażowana kadra instruktorów.

Osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z jeździectwem, zaleca się rozpoczęcie od kręcenia kółek na koniu oprowadzanym na lonży. Później można spróbować samodzielnej jazdy po ogrodzonym maneżu. Potem czekają przepiękne plenery nad morzem do wypadów w teren, a dla ambitniejszych - sekcja sportowa, oferująca przygotowanie do konkursów licencyjnych, zawodów sportowych czy egzaminów na odznaki jeździeckie PZJ.

Dodaj opinię

Oprowadzanie dziecka na kucyku - 10 zł

Lekcja jazdy konnej, maneż, wycieczki terenowe - 40-80 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Raczej niewielki rozmiarem i zwierzyńcem - zazwyczaj na miłośników hippiki czeka 6-8 koni - ośrodek jeździecki, funkcjonujący na terenie pałacowo-parkowym z XIX wieku. Dysponuje za to bardzo szeroką ofertą, w której są propozycje dla dzieci, grup zorganizowanych oraz jeźdźców na każdym poziomie zaawansowania - od oprowadzania na lonży po trening na parkurze.

Stajnia Zamkowa w Rzucewie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Zamkowa w Rzucewie, zobacz gdzie w Rewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Zamkowa w Rzucewie.
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia Zamkowa w Rzucewie. Redakcja serwisu www.rewa.biz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 10 zł
    Stajnia Zamkowa w Rzucewie cena biletu ulgowego: od 10 zł
  • od 40 zł
    Stajnia Zamkowa w Rzucewie cena biletu normalnego: od 40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Zamkowa w Rzucewie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij