Kitefly - szkoła windsurfingu i kitesurfingu

Gdyby ktoś chciał w nauczyć się surfowania na desce po morskich falach, może skorzystać z oferty licznych szkół windsurfingu i kitesurfingu: KiteFLY Kitesurfing School. Jak sami o sobie piszą są grupą szkoleniową, której pasją jest kitesurfing.

Szkolenia najczęściej organizowane są w samej Rewie, w pobliżu charakterystycznego cypla - zdaniem właścicieli i instruktorów szkółki (zresztą nie tylko ich) to zdecydowanie najlepszy spot w Polsce do tych ekstremalnych, niezwykle emocjonujących konkurencji.

Dodaj opinię

KiteFLY Kitesurfing School wprawdzie swoją główną siedzibę ma w Gdyni, jednak zdecydowaną większość szkoleń organizuje w Rewie. Jak otwarcie przyznają organizatorzy - właśnie ten zakątek nad Bałtykiem uważają za najlepszy w kraju do nauki i uprawiania ekstremalnych szaleństw na falach i wietrze. Specjalizują się w kitesurfingu, ale uczą też windsurferów.

Kitefly - szkoła windsurfingu i kitesurfingu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kitefly - szkoła windsurfingu i kitesurfingu, zobacz gdzie w Rewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kitefly - szkoła windsurfingu i kitesurfingu.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kitefly - szkoła windsurfingu i kitesurfingu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij