Wild West Ranch

Park rozrywki położony stosunkowo niedaleko Rewy, którego oferta skierowana jest niemal wyłącznie do dzieci - chociaż osoby, które już dawno zrzuciły szkolny plecak, też mogą znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wspólnym mianownikiem dla maluchów i dorosłych, którzy zdecydują się na przyjazd do Wild West Ranch, ma być niezwykła i niezapomniana przygoda.

Opcją dostępną niezależnie od wieku jest jeździectwo - w końcu co to by był za Dziki Zachód bez koni. Początkujący kowboje są oprowadzani na lonży przez doświadczonych instruktorów, następnie oswajają się z samodzielną jazdą po padoku. Kwintesencją przyjemności płynącej z jazdy w siodle będą wyjazdy w teren - do lasów Dębogórza lub nad morze.

Miłośników zwierząt bez wątpienia zainteresuje także tutejsza Zoo-Farma, na której można zobaczyć pogłaskać, a czasami też własnoręcznie nakarmić przyjazne (na swój wyjątkowy sposób) zwierzęta. Takie jak wielbłąd, lama, daniel, bażant, owca kameruńska, skunks i kilka innych. Do tego na terenie Wild West Ranch działają jeszcze tor do jazdy quadami, pole paintballowe, strzelnica i plac zabaw z trampoliną jako największą atrakcją.

Bodaj najbardziej interesująco przedstawia się oferta dla kilkunastoosobowych grup dzieciaków - czy to szkolnych, czy to w ramach imprezy okolicznościowej. Profesjonalne animacje z użyciem całych ton tematycznych gadżetów to właściwie pójście w kierunku urzeczywistnienia podwórkowych zabaw - w kowbojów, Indian, rycerzy, piratów czy żołnierzy. Scenariusze zabaw mają się w niedalekiej przyszłości rozszerzyć o przygody Wikingów, Kozaków i Cyganów.

Dodaj opinię

Cennik jazd konnych:

  • indywidualne - 40 zł/h
  • lonżowanie i lekcja z instruktorem - 40 zł / 30 min
  • oprowadzanie dziecka na kucyku - 25 zł / 15 min albo 40 zł / 30 min
  • wycieczki plenerowe - 2h po lasach Dębogórza 95 zł, 2,5-3h nad morze 120 zł

Jazda na quadzie - 35 zł / 15 min

Skakanie na trampolinie dla jednego dziecka - 5 zł / 15 min

Wstęp na Zoo-Farmę - 5 zł

Animacje i zabawy tematyczne, imprezy okolicznościowe - do uzgodnienia

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Placówka rozrywkowo-edukacyjna, ze zdecydowanym naciskiem na to pierwsze. Oferta Wild West Ranch skierowana jest przede wszystkim do maluchów - chodzi zwłaszcza o tematyczne animacje (od kowboi i Indian po piratów czy żołnierzy) i plac zabaw. Szersze grono odbiorców mogą mieć usługi Zoo-Farmy, stadniny koni, toru dla quadów i paru innych atrakcji.

Wild West Ranch adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wild West Ranch, zobacz gdzie w Rewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wild West Ranch.
Ceny biletów / cennik wejść do Wild West Ranch. Redakcja serwisu www.rewa.biz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 5 zł
    Wild West Ranch cena biletu normalnego: od 5 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wild West Ranch opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij