Obiekty w Rewie z animacjami dla dzieci | hotele, pensjonaty, noclegi

Pomorska Rewa słynie wśród polskich wczasowiczów przede wszystkim z piaszczystych plaż, doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych na Zatoce Puckiej oraz specyficznej płycizny - szperku, którym przy sprzyjającej pogodzie można przejść bezpośrednio do Kuźnicy na Helu. Wiele więcej na udane wakacje nad morzem nie potrzeba. Jednak nieco inaczej wyglądają wymagania rodzin z dziećmi. A jako że ta grupa klientów branży hotelarskiej systematycznie się powiększa, obiekty noclegowe z Rewy coraz śmielej wzbogacają swoje wakacyjne oferty o stworzone specjalnie z myślą o maluchach i/lub nastolatkach animacje.

Stosunkowo niedawno takie rzeczy proponowały właściwie wyłącznie ośrodki kolonijne i młodzieżowe. Dziś najróżniejsze animacje dla dzieci w Rewie oferują i pensjonaty, i hotele, a nawet SPA czy domki letniskowe. Na jakie “specjały” mogą liczyć dzieciaki przyjeżdżające nad morze? Generalnie najpopularniejsze metody przemyślanej organizacji czasu dla dzieci można podzielić na 2 podstawowe kategorie: gry i zabawy w obiekcie oraz wycieczki po okolicznych atrakcjach. Albo razem z rodzicami, albo wyłącznie dla maluchów - w końcu dorośli chcą mieć trochę czasu do relaksowania się na plaży. Ba, niektóre hotele z Rewy z animacjami dla dzieci wchodzą w swego rodzaju programy partnerskie, dzięki którym ich goście mogą liczyć na specjalne traktowanie. Co najczęściej sprowadza się do niższej ceny wejściówek, czasami wzbogacenia programu o niestandardowe punkty.

Jakie zabawy z dziećmi mogą zaproponować Rewa i lokalna branża hotelarska? Zazwyczaj rozchodzi się o szeroko pojmowane rozrywki, rzeczy powszechnie znane i lubiane. Teatrzyki, przebieranki, klocki, puszczanie baniek, quizy i konkursy (z nagrodami), zajęcia ruchowe na plaży albo treningi sportowe z wykorzystaniem wyposażenia rewskiej przystani żeglarskiej. Jeszcze ciekawiej robi się, kiedy personel zajmujący się dziećmi zaczyna traktować Rewę jako bazę wypadową na pełne przygód i zabawy wyprawy. Blisko opisywanego kurortu są m.in. władysławowski Ocean Park - łączący walory ludyczne z nienachalną dydaktyką - czy stworzony dla domorosłych kierowców, następców Roberta Kubicy Kart Center w Gdyni. Warto również zabrać maluchy do trójmiejskich odpowiedników Centrum Nauki Kopernik: gdańskiego Hewelianum oraz gdyńskiego CN Experyment. Połączenie przyjemnego z pożytecznym dla dzieci gwarantują także położone niedaleko Rewy parki historyczne. Tutaj prym wiodą Grodzisko Archeologiczne w Sopocie oraz swarzewski Gród Słowiański.

Zostaje tylko hamletowski iście dylemat, który konkretnie pensjonat z animacjami dla dzieci w Rewie warto wybrać? Wiele zależy od osobistych wymagań oraz wyobrażeń o idealnych wakacjach nad morzem dla całej rodziny. Pozostaje uważna lektura internetowych opinii… i porównanie z obiektami z innych części Polski. Jako taki miernik może posłużyć Bałtyk Resort w Rewalu, określany przez gości jako obiekt nadzwyczaj przyjazny rodzinom z dziećmi.

Bałtyk Resort - wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi

Szukasz noclegów nad morzem z animacjami dla dzieci? Sprawdź jeszcze:

Czytaj również:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Obiekty w Rewie z animacjami dla dzieci | hotele, pensjonaty, noclegi opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij